Компанія РБС займається виробництвом і постачанням ковшів, навісного обладнання всіх видів до спецтехніки провідних світових брендів.

Спираючись на досвід і можливості у виробництві наших європейських партнерів, ми частково перевели виробництво, а саме складання ковшів на територію України. Це дало можливість знизити затрати у виробництві, а також скоротити терміни поставки готової продукції на територію України і країн СНД. При виготовленні ковшів використовується матеріал HARDOX і комплектуючі провідних брендів, швидкоз'ємні пристрої Lehnhoff Нaгtstahl, системи адаптерів і коронок Combi Wеаг Paгts, Linseг, САТ, Escо, Нensley, Volvo та інші.

Якість збірки продукції в Україні контролюється фахівцями з компанії-партнера SТС BV. Наші можливості дозволяють проводити збірку ковшів об'ємом від 1 м.куб. до 15 м.куб., для всіх видів порід (скельні, земляні і т.д.).

У 2012 році планується виготовлення нестандартних механізмів до спецтехніки - це подовження стріли та 90 м.п. з ножицями до 15 т., що застосовуються в висотних і важкодоступних будівлях; "плаваючі" екскаватори; розширення гусеничної бази екскаватора; конструкції для підняття кабіни екскаватора; виготовлення ковшів на гідроциліндрах "ЧЕЛЮСТЬ". Ми розглянемо найскладніші завдання побудови нестандартних механізмів до спецтехніки і запропонуємо оптимальні варіанти, як в технічному, так і в фінансовому питанні.