Спираючись на багаторічний досвід в розробці конвеєрних стрічок і супутніх матеріалів ми, навчилися задовольняти найвищі вимоги до якості будь-якого споживача.

У виробництві конвеєрних стрічок компанії germanBelt використовуються стрічки: з тканинними шарами, металлокортовие, шевронні, а також стрічки з гіфробортамі. Крім того проводиться супутнє обладнання для монтажу та подальшого обслуговування конвеєрних стрічок.

Наша продукція завжди витримана в високих стандартах якості і це особливо важливо для нас. Ми знаємо, як оптимізувати процеси обробки матеріалів на всіх етапах.

Нові технології і передові потужності нашого заводу в Німеччині забезпечують перевагу нашої продукції. Лабораторія контролю за якістю. при заводі, безперервно контролює процес виробництва. Це ми підтверджуємо знаком якості «made bygermanBelt»

Великі централізовані склади знеструмлюють доставку конвеєрних стрічок і запасних частин без будь-яких затримок.

Наш завод є одним з найсучасніших по оснащенню і виробництва серійних і спеціальних продуктів по захисту від зносу конвеєрних стрічок. Компанія germanBelt запустила нові виробничі лінії з максимальними вимогами до екологічних проектів і випуском продукції за останніми технологіями.

Транспортувальні стрічки germanBelt

Конвеєрні установки виконують важливі завдання в усіх галузях промисловості При цьому кожна конвеєрна установка не схожа на інші. Однак в будь-якому випадку шукається і потрібно економічно вигідніше і технічно бездоганне рішення з транспортування. Узгоджене з індивідуальними потребами користувача.

Читати далі

Приводні барабани germanBelt Steel

Компанія germanBelt виробляє серійні індивідуальні та спеціальні варіанти барабанів для транспортерів. При цьому важливими компонентами є надійна футерування барабанів germanGrip і новаторські клейкі речовини germanBolt, що гарантують оптимальну силову передачу.

Читати далі

Захист обладнання germanShock

Захист обладнання на вищому рівні

За маркою germanShock ховається великий асортимент виробів з широким спектром застосування. Особливо для випадків з великим зносом внаслідок ковзання і удару. Наші особливо високоякісні вироби лінійки germanShock представляють собою новітні розробки в сфері захисту обладнання. Вони відрізняються високою зносостійкістю і надають оптимальний стійкість до навантажень при простоті звернення. зниження шумового випромінювання і зведення до мінімуму корозії збільшують економічну вигоду при використанні виробі germanShock. Високі стандарти якості перетворюють germanShock в бездоганну захист обладнання.

ПЕРЕВАГИ: висока зносостійкість; оптимальна стійкість до навантажень; швидкий і простий монтаж; зниження шуму, зниження витрат.

Читати далі

Клеящие системи germanBold

Зробіть ставку на клейкі речовини germanBold

Особливо високоякісні і новаторські вироби нашої лінійки germanBold представляють собою новітні розробки в області двокомпонентних промислових клеїв. Вони об'єднують в собі зарекомендувало себе в багаторічній практиці якість і технічне ноу-хау. Наші вироби пропонують найкраще рішення для склеювання гумових матеріалів і пластмас між собою і з металом Візьміть ініціативу в свої руки. Зробіть ставку на клейкі речовини germanBold і витягніть вигоду з нашої експертизи.

ПЕРЕВАГИ: надійні з'єднання, стійкі до навантажень легкість застосування; високий стандарт якості, оптимізоване контактна склеювання.

Читати далі

Футеровка барабанів germanGrip

Гарантоване зчеплення для ваших барабанів

За рахунок використання нашої футерування germanGrip надзвичайно поліпшується коефіцієнт тертя барабанів і навіть при вкрай несприятливих умовах експлуатації відведення стрічки ускладнюється. За рахунок дуже високої сили зчеплення фрикційного покриття можливе скорочення натягу стрічки. Це позитивно позначається на терміні служби транспортерної стрічки і підшипників барабана. Крім цього завдяки мінімальному прослизанню стрічки досягається скорочення зносу її неробочої поверхні і оптимальна передача зусиль. Ми хочемо, щоб ваше обладнання працювало, і пропонуємо для кожного випадку застосування оптимальне рішення Гарантовано!

ПЕРЕВАГИ: таємниці висока сила зчеплення; оптимальна передача зусиль; мінімальний знос; довгий термін служби.

Читати далі

Захист від зносу germanLine

Вища ступінь надійності вашого обладнані

Щоб скоротити знос ваших транспортувальних установок і запобігти, наприклад, налипання додатково обмежити шумообразование і зберегти загальну продуктивність ми пропонуємо різні інженерно-технічні рішення. Для цього ми використовуємо компоненти зі спеціальної гуми, які регулярно піддаються лабораторним дослідженням. Тим самим ми гарантуємо довгий термін служби і надаємо вам значне зниження витрат це ми називаємо рентабельним рішенням для всього процесу транспортування матеріалів. Це ми називаємо germanLine.

ПЕРЕВАГИ: вкрай висока зносостійкість; оптимальний захист поверхонь; широкий спектр застосування; зниження шуму; зниження витрат.

Читати далі