Linter Group - досвідчений партнер, що надає комплексні рішення для галузі
Група виросла з невеликого сімейного бізнесу, створених у Wolbrom у 1988 році. Постійне зростання та досвідчений персонал нашої компанії дозволили нам створити групу Linter, яка з того часу розширила свою пропозицію для подальших галузей, які пропонують найбільш комплексні рішення для партнерів Вдома і за кордоном.
Структура Групи разом з широкою та додатковою пропозицією дозволяють нам працювати як дизайнер, виробник, підрядник і постачальник спеціалізованих послуг, а також генеральний підрядник інвестицій.
В даний час ми працюємо понад 1500 чоловік, отримуємо доходи на рівні 40 млн. Євро на рік і постійно розширюємо нашу присутність на зовнішніх ринках.
LINTER S.A. є провідною компанією Групи - це значний виробник систем обробки сипучих матеріалів, машин для щільного поділу рідин та переробки мінеральних матеріалів на польському ринку. LINTER S.A. розробляє та виробляє повні конвеєрні системи, які можуть застосовуватися у багатьох сферах бізнесу та галузях. Компанія пропонує своїм клієнтам комплексні рішення, такі як: проектування та інжинірингові послуги, виробництво машин, монтаж та введення в експлуатацію, а також тренінги персоналу для своїх клієнтів.
Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент комплектуючих та запасних частин для транспортних систем, пропонованих MET-ROLL Sp. Z o.o.
Завдяки нашому досвідченому персоналу та спеціалізованому обладнанню, ми можемо надати технологічно-передові послуги для гірничодобувної промисловості, надані двома компаніями Групи - Linter Mining Sp. Z o.o. І PRG LINTER S.A.
Експортні операції, проведені нашими компаніями в рамках Групи, привели нас до створення представництва в Марокко, тобто LINTER - MAGHREB SARL, що знаходиться у Касабланці, яка координує нашу ділову діяльність на місцевому ринку.
Ви бажаєте ознайомитись з нашою пропозицією та інформацією про компанії в рамках групи LINTER.